+48 575 594 146

Terminarz

Rok 2020 zapamiętamy jako dobry rok! Większości ludzkości ten rok przyniósł ograniczenia i areszt domowy. Nas wręcz przeciwnie! Otworzył na Świat. Pomógł przekroczyć granice. Oto jesteśmy. W 44 terminach, sesjach, spotkaniach podczas których uczymy się razem i wciąż od Siebie nawzajem. Studenci od Prelegentów. Wykładający od Słuchaczy. Organizatorzy od każdego uczestnika. Zapinamy pasy i jedziemy!

 

[table id=1 /]

[table id=2 /]

[table id=3 /]

[table id=4 /]

Nasza misja

Edukacja ma czynić ludzi lepszymi. Ma dawać szczęście, umiejętności i wiedzę potrzebną nie tylko w dzieciństwie, ale i w dorosłym życiu.

Edukacja ma pomóc odnaleźć uczniom i studentom odpowiedzi na ich własne pytania: Kim jestem? Dokąd idę? Jaki jest sens i cel mojego życia oraz bycia w grupie, ojczyźnie, w świecie?

Dzieci, młodzież i dorośli uczą się tylko wtedy, gdy ich to interesuje, ma zastosowanie i daje satysfakcję.

Nasza wizja

Proponowane przez Szkołę SEN i Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA metody aktywizujące i teatralizacja zajęć, pozwalają na utrzymanie uwagi uczniów w trakcie lekcji online, odciążenie rodziców i realizację zadań znanych w edukacji stacjonarnej, praktycznie w relacji jeden do jednego.

Polonijna Szkoła Online Klanzy i SEN ukazuje w zupełnie innym świetle zdalną edukację i edukację w ogóle, gdzie w centrum jest spotkanie uczniów i nauczycieli.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami dzwoniąc pod numer

lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego TUTAJ