Data wydarzenia:
Godzina:
Czas trwania:
28 wrzesień 2020
19:00 (czasu polskiego)
około 90 min
METODY AKTYWIZUJĄCE W EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ (Nawiązanie do Podstawy Programowej uczniów uczących się poza granicami kraju).
Zapraszamy na kolejne z cyklu 44 webinarium, wchodzących w skład szkoleń Polonijnej Szkoły Online. Zapisz się już dzisiaj, aby uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu
Wydarzenie współfinansowane ze środków Ministerstwa Edukacji Narodowej
Organizatorzy:
Polskie Stowarzyszenie Pedagogów
i Animatorów KLANZA
Polska Szkoła SEN w Dublinie
Kontakt:
Marianna Brzozowska +48 575 594 146
Tomasz Bastkowski +353 87 952 54 62
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszego kolejnego webinarium z cyklu Polonijna Szkoła Online. Miłego oglądania!
NAgranie
materiały dodatkowe
AGENDA
METODY AKTYWIZUJĄCE W EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ
- Dowiesz się jak wykorzystać zwykłą kartkę papieru i sprawić, aby lekcje były ciekawe, atrakcyjne i efektywne.
- Zobaczysz jak metody aktywizujące można wykorzystać w edukacji.
- Przekonasz się, że metody aktywizujące są najlepszym sposobem na kształtowanie umiejętności językowych dzieci.
- Poznasz proste metody, które dadzą Twoim uczniom dużo radości, a Tobie satysfakcji.
PRELEGENTKI
Lucyna Bzowska
Pedagog z bogatym doświadczeniem pracy w nauczaniu zintegrowanym. Posiada specjalistyczne kwalifikacje w zakresie projektowana, prowadzenia oraz opiniowania zajęć z obszaru edukacji i kultury oraz uprawnienia do superwizowania i opiniowania szkoleń. Pełni role konsultacyjne i doradcze. Od ponad 20 lat wdraża pedagogikę zabawy w proces dydaktyczny i wychowawczy. Szkoli nauczycieli polskich. Od 6 lat szkoli nauczycieli polonijnych – warsztaty, konferencje, szkolenia i jest ekspertem pracującym w ODN Stowarzyszenie Wspólnota Polska. Swoimi doświadczeniami dzieli się w licznych publikacjach kierowanych do nauczycieli klas I-III.
Aneta Zawacka Uveges
Nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem w pracy dydaktycznej. Manager nauczania zintegrowanego w Polskiej Szkole SEN w Dublinie oraz współautorka pakietów edukacyjnych, podręczników oraz autorskiego programu nauczania SEN – Szybkiego, Efektywnego, Nowatorskiego Nauczania Języka Polskiego Dzieci Polonijnych. Prowadzi warsztaty dla nauczycieli polonijnych, a także spotkania informacyjne dla rodziców z zakresu pracy z dzieckiem dwujęzycznym i wspierania procesu nauki czytania i pisania. Prywatnie mama dzieci wielojęzycznych i entuzjastka Metody Krakowskiej.