+48 575 594 146

SERIA SZKOLEŃ

AKADEMIA

NAUCZYCIELA

CYKL WEBINARIÓW DLA WSZYSKICH NAUCZYCIELI

Terminy:

Godzina: 

Czas trwania: 

styczeń – grudzień 2021

19:00 (czasu polskiego)

około 90 min

Organizatorzy:

Globalny Ośrodek Dydaktyczny

Polska Szkoła SEN w Dublinie

Kontakt:

Marianna Brzozowska  +48 575 594 146
Tomasz Bastkowski    +353 87 952 54 62

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Informacje o kolejnych webiarniach już wkrótce.

poniedziałek

31.05

godz 1900
(czasu polskiego)

Małgorzata Swędrowska

Pedagożka, przyjaciółka dzieci i książek, wykłada na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Trenerka i popularyzatorka literatury dziecięcej na licznych warsztatach dla nauczycieli, bibliotekarzy i rodziców. Autorka książek dla dzieci i publikacji dla nauczycieli, animatorka warsztatów literackich i spotkań z dziećmi. Prowadzi serię „Czytanie znienacka” pomagającą rodzicom wprowadzić swoje pociechy w świat literatury.

wtorek

15.06.

godz 1900
(czasu polskiego)

Lucyna Bzowska

Certyfikowana Trenerka III stopnia Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA. Pedagog z bogatym doświadczeniem pracy w nauczaniu zintegrowanym. Posiada specjalistyczne kwalifikacje w zakresie projektowana, prowadzenia oraz opiniowania zajęć z obszaru edukacji i kultury oraz uprawnienia do superwizowania i opiniowania szkoleń.

dr Elżbieta Ławczys

Doktor językoznawstwa, logopeda, terapeuta szkoły krakowskiej, nauczyciel języka polskiego jako obcego. Zajmuje się tematem dwujęzyczności i wielojęzyczności. Ekspert w dziedzinie technik nauczania języka drugiego – m.in. programowania systemu języka i tworzenia dzienniczka wydarzeń. Autorka kilkudziesięciu pomocy i książek edukacyjnych do nauki czytania w języku polskim.

Alina Godlewska

Dyrektor merytoryczny Wydawnictwa Edukacyjnego SEN i Globalnego Ośrodka Dydaktycznego. Koordynatorka reformy programowej nauczania wczesnoszkolnego w Polskiej Szkole SEN w Dublinie opartej o kompatybilność systemów edukacyjnych, wczesną naukę czytania i metody aktywizujące. Współautorka Programu Nauczania SEN. Specjalista Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauki Czytania®.

Aneta Zawacka-Uveges.

Dyrektor nauczania zintegrowanego w Polskiej Szkole SEN w Dublinie oraz współautorka pakietów edukacyjnych, podręczników oraz autorskiego programu nauczania SEN – Szybkiego, Efektywnego, Nowatorskiego Nauczania Języka Polskiego Dzieci Polonijnych. Specjalista Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauki Czytania®.

Zapraszamy na webinaria inne niż wszystkie.
Prowadzone przez nauczycieli szkół polonijnych i ekspertów,
których specjalnie do tego celu wybraliśmy.