+48 575 594 146

Grupa projektowa

Projekt Polonijna Szkoła Online to niesamowity przykład korelacji pracy zespołowej, zdolnego, kreatywnego przywództwa, mądrej tarczy ochronnej, opieki merytorycznej, sprawnej księgowości, dbałości o literę prawa, porządku w papierach, profesjonalnej edukacji opartej o nowe technologie i grona niezwykłych odbiorców, bez których by Nas nie było. Na pewno nie w takim kształcie.

Praca zespołowa to nasze drugie imię. Nie byłaby możliwa bez naszych liderów. Lucyny Bzowskiej, która dba, żeby „młodzież” nie zeszła na prawne, księgowe i biurokratyczne manowce, a w chwilach wolnych na edukację, pokazuje młodym jak to się robi w oparciu o najnowsze zdobycze techniki i wyżyny marketingu. Marianna Brzozowska, koordynator operacyjny i merytoryczny zapina wszystko na ostatni guzik pozostając w nieustającym dialogu i kontakcie z prelegentami, uczestnikami i pionem technicznym.

Nad wszystkim czuwa nasza Pani Profesor Justyna Gulczyńska, której rady i ciepłe słowa, zachęty działają jak balsam na zmęczone czasem, ale wciąż gorące głowy.

Ekipa techniczna i komputerowa, graficy, informatycy, operatorzy: Bartek, Konrad, Joanna i druga Joanna, dbają o sprawną, niezwykłą i praktyczną oprawę tego, co mądre i piękne.

Wreszcie My, Kochani Prelegenci i Uczestnicy naszych spotkań, którzy Jedni bez Drugich nie istniejemy i żyć nie możemy. Stworzyliśmy razem prawdziwą szkołę i uniwersytet marzeń. Tak powinna wyglądać współpraca, edukacja, szkoła i zwiastun dzieł przyszłych. Szczęśliwi, mądrzy, pełni pasji i poświęcenia nauczyciele oddadzą to swoim uczniom i świat w oka mgnieniu stanie się lepszy.

Dziękuję Ci Grupo Projektowa Akademii Nauczyciela Polonijnej Szkoły Online. Gdyby Cię nie było, trzeba by Cię było wymyślić.

Z serdecznymi pozdrowieniami i osobistą prośbą. Nie zmieniajcie się nigdy!

Tomasz Bastkowski

w imieniu Klanzy i SEN

Nasza misja

Edukacja ma czynić ludzi lepszymi. Ma dawać szczęście, umiejętności i wiedzę potrzebną nie tylko w dzieciństwie, ale i w dorosłym życiu.

Edukacja ma pomóc odnaleźć uczniom i studentom odpowiedzi na ich własne pytania: Kim jestem? Dokąd idę? Jaki jest sens i cel mojego życia oraz bycia w grupie, ojczyźnie, w świecie?

Dzieci, młodzież i dorośli uczą się tylko wtedy, gdy ich to interesuje, ma zastosowanie i daje satysfakcję.

Nasza wizja

Proponowane przez Szkołę SEN i Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA metody aktywizujące i teatralizacja zajęć, pozwalają na utrzymanie uwagi uczniów w trakcie lekcji online, odciążenie rodziców i realizację zadań znanych w edukacji stacjonarnej, praktycznie w relacji jeden do jednego.

Polonijna Szkoła Online Klanzy i SEN ukazuje w zupełnie innym świetle zdalną edukację i edukację w ogóle, gdzie w centrum jest spotkanie uczniów i nauczycieli.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami dzwoniąc pod numer

lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego TUTAJ