+48 575 594 146

Polonijna Szkoła Online

Zdalna edukacja polonijna w XXI wieku nie musi być wyzwaniem.

 

System szkoły online zbudowany i z sukcesami przetestowany zdalnie przez Polską Szkołę SEN, trenerów Stowarzyszenia KLANZA i ich partnerów z całego świata w okresie marzec-czerwiec 2020, pokazuje, że dzięki ogólnie dostępnym narzędziom rzeczowym i osobowym jak:

  • Internet,
  • komputer,
  • tablet,
  • smartfon,
  • dobry program,
  • scenariusze zajęć
  • i kreatywna, otwarta, nawet niekoniecznie wykwalifikowana kadra

można prowadzić efektywne nauczanie dla dzieci, młodzieży, nauczycieli i organów zarządzających placówkami oświatowymi.

 

II Edycja

W przedstawionym wyżej okresie dzięki programowi zdalnych lekcji i webinariów udało się aktywizować do zdalnej edukacji tysiące uczniów, kilkadziesiąt szkół oraz nauczycieli z 21 krajów. 

Obecnie wspólnie z Wami rozpoczynamy drugą edycję tej pięknej podróży z wielkim finałem na zakończenie roku kalendarzowego w grudniu 2020.

Zapraszamy na 44 webinaria,
wchodzące w skład szkoleń Polonijnej Szkoły Online. Zapisz się już dzisiaj, aby uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu.

DLA KOGO?

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami:

NASZE SZKOLENIE TO

PRELEGENTÓW
1
webinaria
1
godzin nauki
1

Zapraszamy na webinaria inne niż wszystkie.
Prowadzone przez nauczycieli szkół polonijnych i ekspertów,
których specjalnie do tego celu wybraliśmy.

"Jako niezależny naukowiec zajmuję się tematem dwujęzyczności i dwukulturowości od 10 lat, prowadząc akcje informacyjne i edukacyjne wśród rodziców i nauczycieli polonijnych. Wychodząc naprzeciw potrzebom tych środowisk, publikuję materiały popularno-naukowe w środowiskach społeczności internetowych, prowadząc szkolenia i webinary oraz grupy wsparcia dla rodziców i nauczycieli."
dr Elżbieta Ławczys
PRELEGENTka

MÓWIĄ O NAS

Nasza misja

Edukacja ma czynić ludzi lepszymi. Ma dawać szczęście, umiejętności i wiedzę potrzebną nie tylko w dzieciństwie, ale i w dorosłym życiu.

Edukacja ma pomóc odnaleźć uczniom i studentom odpowiedzi na ich własne pytania: Kim jestem? Dokąd idę? Jaki jest sens i cel mojego życia oraz bycia w grupie, ojczyźnie, w świecie?

Dzieci, młodzież i dorośli uczą się tylko wtedy, gdy ich to interesuje, ma zastosowanie i daje satysfakcję.

Nasza wizja

Proponowane przez Szkołę SEN i Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA metody aktywizujące i teatralizacja zajęć, pozwalają na utrzymanie uwagi uczniów w trakcie lekcji online, odciążenie rodziców i realizację zadań znanych w edukacji stacjonarnej, praktycznie w relacji jeden do jednego.

Polonijna Szkoła Online Klanzy i SEN ukazuje w zupełnie innym świetle zdalną edukację i edukację w ogóle, gdzie w centrum jest spotkanie uczniów i nauczycieli.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami dzwoniąc pod numer

lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego TUTAJ