+48 575 594 146

Data wydarzenia:

Godzina: 

Czas trwania: 

10 listopad 2020

19:00 (czasu polskiego)

około 90 min

IMPREZY MASOWE I OKOLICZNOŚCIOWE. WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA. OLIMPIADA ZDALNA. GRUPA ROBOCZA. XXI WIEK ZAPUKAŁ DO DRZWI. NOWOŚĆ NIE WYPIERA, NOWOŚĆ UBOGACA.

Zapraszamy na kolejne z cyklu 44 webinarium, wchodzących w skład szkoleń Polonijnej Szkoły Online. Zapisz się już dzisiaj, aby uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu

Wydarzenie współfinansowane ze środków Ministerstwa Edukacji Narodowej

Organizatorzy:

Polskie Stowarzyszenie Pedagogów
i Animatorów KLANZA

Polska Szkoła SEN w Dublinie

Kontakt:

Marianna Brzozowska  +48 575 594 146
Tomasz Bastkowski    +353 87 952 54 62

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszego kolejnego webinarium z cyklu Polonijna Szkoła Online. Miłego oglądania!

NAgranie

materiały dodatkowe

AGENDA

IMPREZY MASOWE I OKOLICZNOŚCIOWE. WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA. OLIMPIADA ZDALNA. GRUPA ROBOCZA. XXI WIEK ZAPUKAŁ DO DRZWI. NOWOŚĆ NIE WYPIERA, NOWOŚĆ UBOGACA.

  • Poznacie proste i skuteczne pomysły na współpracę międzynarodową w oparciu o zrealizowane projekty

  • Dowiecie się, jak łatwo pozyskiwać finanse na realizację najbardziej niezwykłych i kosztownych przedsięwzięć

  • Zbudujemy wspólnie trwałą bazę pomysłów i bank efektywnych, skutecznych rozwiązań dla szkół i nauczycieli na miarę XXI wieku

  • Nauczymy się, w jaki sposób współpracować, rozmawiać i działać, żeby budować silne polonijne lobby na całym świecie

PRELEGENCI

Tomasz Bastkowski

Prezes Stowarzyszenia KID – organizacji parasolowej zrzeszającej szkoły polonijne oraz inne podmioty działające dla Polonii w Irlandii.

Autor sztuk teatralnych, tekstów do piosenek, scenarzysta, autor wierszy i tekstów do podręczników dla dzieci polonijnych. Laureat nagrody Language Ambasador Uniwersytetu Irlandzkiego pod egidą UE.

Pomysłodawca i jeden z ekspertów kampanii „Kto ty jesteś” zrealizowanej z Fundacją Pomocy Polaków na Wschodzie, promującej podtrzymywanie języka polskiego wśród rodzin na emigracji oraz naturalną dwujęzyczność.

Pomysłodawca i realizator projektu – Szkoła w Pendrive – Jak zakładać, prowadzić szkoły polonijne w Irlandii. Pomysłodawca Wydawnictwa Edukacyjnego SEN i Globalnego Ośrodka Dydaktycznego. Prowadzi szkolenia dla dyrektorów szkół i nauczycieli w Polsce, Irlandii i na całym świecie – zdalnie przez webinaria internetowe.

Współorganizator i koordynator licznych programów wymiany dla dzieci i młodzieży polonijnej na terenie kraju i za granicą.